Земельне право. консульт. 12.09.2013

Питання: Вікно сусідів виходить на наше подвір’я. У зв’язку з тим, що між нашими земельними ділянками відсутні будь-які візуальні перепони, для мене та моєї сім’ї це створює незручності та дискомфорт. Чи можу я поставити паркан, який би чітко розмежовував земельні ділянки?

 

bf91165154506fe2df86834b1e._4ece0571

Відповідь:  відповідно до ст. 106 Земельного кодексу України власник  земельної ділянки має право вимагати від власника сусідньої земельної ділянки сприяння встановленню твердих  меж (напр. паркан, мур, стіна ,тин та ін.). За загальним правилом власники суміжних земельних ділянок витрати на встановлення суміжних меж по­діляють навпіл. Отже, Ви маєте повне право встановити тверді межі вашої земельної ділянки. http://up.ck.ua/services/uslugi-semeinogo-yurista.html

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>