моб.: (063) 320-69-94
тел. (044) 360-35-50
Юридична компанія
"ЮР ПЕРСПЕКТИВА"Юридичні послуги в Черкасах, Києві

Компанія "Юр. Перспектива" пропонує професійні юридичні послуги фізичним та юридичним особам в Києві та Черкасах. Головне кредо нашої компанії - професіоналізм і відповідальність у вирішенні будь-яких правових питань.

Ми надаємо правову допомогу в галузі цивільного, господарського, податкового, фінансового, корпоративного, авторського, трудового та інших галузей права.

Юридична компанія "Юр. Перспектива" надає такі види юридичних послуг:

  • правова допомога при реєстрації, перереєстрації та реорганізації підприємств всіх організаційно-правових форм;
  • представництво інтересів замовників в судах та контролюючих органах державної влади;
  • юридична консультація;
  • послуги юриста;
  • комплексне абонентське правове обслуговування підприємств;
  • складання позовних заяв

Компанія пропонує наступні юридичні послуги:

Реєстрація підприємств

Це складний законознавчий процес, який є початком будь-якого бізнесу.

Згідно з чинним законодавством України підставою для здійснення підприємницької діяльності є обов'язкова державна реєстрація уповноваженими органами державної влади, як для окремого підприємця, так і для комерційних організацій.

Ліквідація підприємств

Ліквідація організації це припинення існування юридичної особи шляхом внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру.

Завершення діяльності юридичної особи означає його припинення без переходу прав і обов'язків у порядку правонаступництва до інших осіб за винятком випадків, передбачених законом.

Податкові спори

При веденні господарської діяльності часто доводиться стикатися з податковими органами. Співробітники даних служб нерідко виходять за рамки своїх повноважень, що провокує виникнення різних конфліктних ситуацій, наслідком яких є податкові тяжби.

Компанія "Юр. Перспектива" пропонує надання юридичних послуг при вирішенні податкових спорів, як в адміністративному порядку, так і в процесі судових засідань.

Послуги сімейного юриста

Юридична компанія "Юр. Перспектива" пропонує допомогу сімейного юриста. Наш фахівець допоможе Вам грамотно вирішити проблеми шлюборозлучної справи, продати або купити майно у шлюбі, розділити майно при розлученні, прийняти або залишити спадщину, усиновити, оспорити батьківство, платити (неплатити) аліменти, убезпечити себе від шлюбу з розрахунку.

Юридичні послуги для підприємств

Абонентське обслуговування фірм включає в себе своєчасне консультування співробітників та керівництва замовника по виникаючих правознавчих питань; складання і експертизу договорів, наказів та інших документів; підготовку висновків з правових матеріалів.

Нравится