моб.: (063) 320-69-94
тел. (044) 360-35-50
Юридична компанія
"ЮР ПЕРСПЕКТИВА"

Статті

На даній сторінці надані новини та статті про різні види юридичних послуг. Завдяки нашим статтям Ви зможете прослідкувати за змінами в нашому закондавстві, ознайомитися зі своїми правами і навчитися правильно їх відстоювати.

Юридична допомога в галузі ліцензування та отримання дозволу

Для успішного початку підприємницької діяльності обов’язковими умовами є: повна реєстрація підприємницької діяльності та оформлення ліцензії, яка буде підтверджувати Ваше право на проведення певного зазначеного виду господарської діяльності на протязі визначеного часу при умові повного дотримання всіх чітко визначених ліцензійних вимог.

Проблемы регистрации фирм

Каждый, кто имеет какие-либо способности, рано или поздно пытается превратить их в успешный бизнес. Есть желание, есть, возможности развернуть свое дело, но в большинстве случаев, порывы разбиваются в дребезги, и виной этому являются глухие стены бюрократии, множество нерешаемых проблем и вопросов. С какими же проблемами сталкиваются предприимчивые люди при регистрации и ликвидации ООО, ПП и других видов предпринимательской деятельности.

Лицвидация фирм

Как и регистрация ПП, ФОП ликвидация ФОП, ООО и ПП в Черкассах– прекращение прав и обязанностей объективно не является трудоемким процессом, но практика показывает, что ей тоже присущи проблемы, о которых заявляют респонденты многих социологических опросов.

ПРОЦЕСУАЛЬНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

На цій сторінці Ви знайдете для себе зразки процесуальних документів для вирішення різних судових спорів

ПРОЦЕСУАЛЬНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

На цій сторінці Ви знайдете для себе зразки процесуальних документів для вирішення різних цивільніх спорів

Юридичне обслуговування підприємств

Юридичне обслуговування підприємств включає в себе такі види послуг, як: консультування з юридичних питань (усні та письмові консультації), підготовка та розробка документів, оцінка судової перспективи...

Представництво в суді

Представництво в суді це інститут цивільно - процесуального права, що визначає коло осіб, які можуть бути представниками, обмеження і обсяг повноважень та перелік документів, які стверджують повноваження представника і порядок оформлення довіреності, а також види представництва і відповідальність представників за несумлінне ведення справи.

Державна реєстрація підприємства

Державна реєстрація підприємства слугує цілям легалізації юридичної особи, зумовлює появу в неї властивостей правосуб’єктності.

Ліквідація підприємства

Існує два способи ліквідації підприємства: добровільний та примусовий. У будь-якому випадку при ліквідації підприємства припиняється діяльність юридичної особи, його сатуса.

Професія юрист

Професія юриста - це особливий рід занять людей, які мають спеціальну підготовку, як правило, здійснюваний на оплатній основі відповідно до прийнятих професійними стандартами.

Нравится