моб.: (063) 320-69-94
тел. (044) 360-35-50
Юридична компанія
"ЮР ПЕРСПЕКТИВА"

Судові спори

Ведення судових справ нашими юристами:

-ведення судових справ в судах загальної юрисдикції усіх інстанцій по Україні (в т.ч. (стягнення заборгованості, визнання недійсними договорів, трудові спори та ін.);

-ведення судових справ в господарських судах усіх інстанцій по Україні (в т.ч., корпоративні спори, земельні спори, спори про стягнення заборгованості, визнання права власності, визнання недійсними договорів, аукціонів, ведення справ про банкрутство тощо).

Представництво в суді та інших державних органах

При провадженні підприємницької діяльності юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та й повсякденному житті приватних осіб (громадян) час від часу виникає необхідність звернення до тих чи інших державних органів, організацій, установ.

В багатьох питань, що вимагають адміністративного регулювання, існує визначений порядок звернення до певних інстанцій та чітке, законодавчо обґрунтоване викладення змісту питання. Залучення фахівців просто необхідне для успішного і позитивного вирішення справи.

Крім того, часто навіть в державних органах відбувається порушення законодавства і досягти виконання, здавалося б абсолютно законних Ваших вимог, стає складним завданням.

В разі виникнення описаних випадків наша команда завжди готова надати Вам допомогу по представництву Ваших інтересів у будь-яких державних органах, установах, організаціях.

До наших послуг з представництва входить:

  1. Представництво в державних органах влади та управління
  2. Представництво в органах місцевого самоврядування
  3. Представництво в контролюючих органах
  4. Представництво та супроводження справ у судах всіх рівнів
  5. Представництво інтересів кредиторів в процесі банкрутства
  6. Участь у переговорах тощо

‹‹ до списку послуг

Нравится